DefenDoor — гібрид домофона та охоронної системи

DefenDoor — гібрид домофона та охоронної системи

15 февраля 2015

Компанія Glate почала збір коштів на користь не зовсім звичайного ґаджета — DefenDoor. На перший погляд новинка являє собою технологічний домофон: круглий водонепроникний корпус пристрою несе на собі камеру і кнопку дзвінка. При натисканні на останню, DefenDoor зв’язується з власником через смартфон і запускає трансляцію відео. За бажання, користувач може вступити в діалог або включити попередньо записане повідомлення.

Подібні продукти нам вже зустрічалися, але DefenDoor також передбачає альтернативні варіанти використання. Так, до одного ґаджету можна підключити до п’яти Bluetooth-сенсорів. Автори пропонують два типи датчиків: одні реагують на вібрацію, інші — на рух. При спрацьовуванні сенсора камера автоматично починає вести зйомку 30-секундного ролика, а власнику відсилається відповідне повідомлення. Таким чином, DefenDoor розумно використовувати і усередині приміщень: синхронізувавши основний модуль з датчиком руху, можна отримати якусь подобу Dropcam.

Камера підтримує формат HD і здатна вести зйомку в темряві. Кут огляду вражає — він дорівнює 150 градусам. Відео записується на SD-карту, можливість роботи з хмарним сховищем повинна з’явитися пізніше. Живеться новинка від трьох батарейок типу АА — комплекту вистачає приблизно на 500 спрацьовувань. Зв’язок DefenDoor з роутером здійснюється через Wi-Fi.

У продаж пристрій має надійти влітку наступного року. Роздрібна вартість основного модуля складе 149 доларів. Топовий комплект з камерою, сенсором руху та чотирьох датчиків вібрації буде пропонуватися за 274 долара.Комментарии

Напишите ваш комментарий

Ваш комментарий*


Пока нет отзывов